služby u nás

Ruční mytí

Už žádné kartáče na Váš lak.

Ruční mytí Vám zajistí vždy naprostou čistotu Vašeho vozidla. Už se Vám určitě někdy stalo, že jste vyjeli z klasické myčky a stejně jste na vozidle našli nečistoty? To se Vám v rámci ručního mytí stát nemůže.

Rovněž Váš lak bude chráněn a nebude ztrácet svůj lesk tak jako při užívání kartáčové myčky.

Objednat

Čištění interiéru

Mějte interiér voňavý a uklizený.

V interiéru vozidla trávíme nejvíce svého času s vozidlem, proto si zde i při sebevětší snaze nanosíme nečistoty. Tak jako doma pravidelně uklízíme, v rámci interiéru vozidla to platí taky.

Váš interiér po čištění prokoukne, bude vonět a zároveň celkový dojem vozu bude působit mnohem lépe.

Objednat

Nanotechnologie

Skvělá ochrana pro Váš vůz.

Nejpokročlejší způsob ochrany laku Vašeho vozidla. Kvalitní keramická ochrana ochrání Vaše vozidlo před chemickým a mechanickým poškozením laku i před UV zářením.

Vysoký lesk - Neviditelný ochranný povlak vytváří zrcadlový lesk.
Dlouhodobá ochrana - Nabízíme povlaky s výdrží 1-7 let.
Jednoduchá údržba - Hydrofobní vlastnosti pomohou udržet vozidlo čisté po delší dobu.

Jedná se o to nejlepší co Vám můžeme v rámci péč o Váš vůz v našem portfoliu v součsné době nabídnout.

Objednat

Leštění karoserie

Staré auto zase jako nové.

Každé auto je vystaveno nepříznivým podmínkám, ať už to jsou ty přírodní, odlétající kamínky nebo kartáč v automyčách. Leštěním zbavíme lak jemných a výrazných škrábanců a dalších defektů. Dodáme laku vysoký lesk.

Většinu ze závad laku jsme schopni po individuálním posouzení napravit a uvést lak Vašeho vozidla blízko okamžiku kdy opouštělo autosalón.

Objednat

Mytí motoru

Mějte motor čistý jako v novém autu.

Na motorový prostor většina z nás nekouká častěji než dolívá kapalinu do ostřikovačů, ale i motorový prostor potřebuje svoji péči. I pokud je Váš vůz opatřen krytem motoru, nečistoty se do motorového prostoru dostanou. Čistotou v motorovém prostoru získáte lepší přehled a například odhalit začínající problém některé z komponent.

Rovněž pokud například se chystáte Vaše vozidlo někde prezentovat na srazu nebo při prodeji, budete působit mnohem lépe s čistotou i v rámci motorového prostoru.

Objednat

Tónování autoskel

Profesionální tónování autoskel u všech druhů automobilu.

Tmavší skla znamenají nejen více soukromí pro Vaše spolucestující, ale také pomalejší zahřívání interiéru Vašeho vozidla během horkých letních dnů.

Všechny naše práce jsou rovnou podloženy atestem, takže se nemusíte obávat komplikace s Policií ani STK.

Objednat

Ochrana laku PPF Fólií

Neviditelná vrstva, která zabrání mechanickému poškození.

Transparentní samoregenerační folie poskytuje vysoký lesk a účinnou ochranu před drobnými nárazy (například odlétajících kamínků, poškrábaní dveřmi jiných vozidel,..)

Folie se při malém poškození sama regeneruje vlivem tepla a tak zjisti dokonalý vzhled vozidla. Hydrofobní vrstva odpuzuje vodu a tím ulehčuje následné mytí.

Nabízíme také celopolep vozidel ať už reklamou či změnu barvy vozidla.

Objednat